!doctype>
Розклад сесiї. | ||||||||
ВВ-23-1 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнженерна геодезiя | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Теоретична механiка | лекцiя | БТМ та ОМ | проф.Слободянюк С.О | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | 353 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Теоретична механiка | 322б | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 414 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнженерна геодезiя | 418 | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. | ||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
Iноземна мова | 515 | практика | Iноземн.мови | доц.Шашкiна Н.I. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
Iноземна мова | 515 | практика | Iноземн.мови | доц.Шашкiна Н.I. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя ВIМ технологii | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. |
. | ||||||||
ВВ-23-2 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнженерна геодезiя | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Теоретична механiка | лекцiя | БТМ та ОМ | проф.Слободянюк С.О | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Теоретична механiка | 322б | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя ВIМ технологii | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
Iноземна мова | 515 | практика | Iноземн.мови | доц.Шашкiна Н.I. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Iнженерна геодезiя | 419 | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
Iноземна мова | 515 | практика | Iноземн.мови | доц.Шашкiна Н.I. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Фiзика | 416 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | |||||||
Вища математика | 322б | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. |
. | ||||||||
ГiЗ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Топографiя | онл. | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Геологiя та геоморфологiя | лекцiя | Iнж.геол. i геотех. | доц.Грабовець О.М. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Топогр.землев.комп'ютерне | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Бєгiчев С.В. | |||||
креслення | ||||||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Топографiя | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Iшутiна Г.С. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзика | 414 | пр.\лаб. | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Геологiя та геоморфологiя | 408б | практика | Iнж.геол. i геотех. | доц.Горлач С.М. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Топографiя | 418 | лаб.робота | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Топогр.землев.комп'ютерне | 422 | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. | ||||
креслення | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Топографiя | 418 | лаб.робота | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. |
. | ||||||||
ЕКО-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Бiоекологiчнi аспекти | лекцiя | Екологiї та ОНС | доц.Ткач Н.О. | |||||
геолог.середовища | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Iнформатика та системологiя | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Хiмiя з основами бiогеохiмii | лекцiя | Ф i ПД | доц.Амiруллоєва Н.В. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Iнформатика та системологiя | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Бiологiя | лекцiя | Екологiї та ОНС | доц.Тимошенко О.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Iнформатика та системологiя | онл. | лек./пр. | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | ||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Бiоекологiчнi аспекти | 279 | лаб.робота | Екологiї та ОНС | доц.Ткач Н.О. | ||||
геолог.середовища | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Хiмiя з основами бiогеохiмii | 214 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Бiологiя | 279 | лаб.робота | Екологiї та ОНС | доц.Полторацька В.М. |
. | ||||||||
ТГПВ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнженерна геодезiя | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Теоретична механiка | лекцiя | БТМ та ОМ | проф.Слободянюк С.О | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Iнженерна геодезiя | 418 | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | проф.Слободянюк С.О | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова | 507 | практика | Iноземн.мови | доц.Дружинiна Л.В. | ||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Вища математика | 324 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя ВIМ технологiii | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | ас.Сiренок К.О. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Теоретична механiка | 354 | практика | БТМ та ОМ | проф.Слободянюк С.О | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 507 | практика | Iноземн.мови | доц.Дружинiна Л.В. | ||||
Iноземна мова | 526 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. |
. | ||||||||
ЦБ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Теоретична механiка | лекцiя | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 526 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя ВIМ технологii | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Сопiльняк А.М. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Вища математика | 324 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Теоретична механiка | 354 | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | проф.Зеленський А.Г | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Безпека життєдiял. i осн. екологiї | 404 | практика | БЖД | доц.Берлов О.В. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 525 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | ||||
копія 20.03.2024 |