. | | | | | | | | |
| Iноземн.мови | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | | | | | ОМ-23 |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | ОМ-23 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | ОМ-23 |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-21-4п |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-21-5п |
| | | | | | | | ТБК-22 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | | | | | ДС-23-2 |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-20-5п |
| | | | | | | | АРХ-21-5п |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
| | | | | | | | ПЦБ-21-4п |
| | | | | | | | ТБК-22 |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
| | | | Iноземна мова | | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
| | | | | | | | АРХ-22-5п |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452 | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | Друга iноземна мова | п105 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | МТI-22 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 513 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-21-4п |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | ТБК-23 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АДА-23 |
| | | | Iноземна мова | 526 | практика | ст.в.Михайлова | |
| | | | | | | | ЦБ-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
| | | | Наукова iноземна мова | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3мп |
| | | | Наукова iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1мн |
| | | | Наукова iноземна мова | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1мн |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | ОМ-23 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ДС-23-1 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | АРХ-23-1 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | ст.в.Михайлова | |
| | | | | | | | АРХ-23-1 |
| | | | Друга iноземна мова | 328а | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
| | | | Наукова iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | ВIМ-23м |
| | | | Наукова iноземна мова | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | ВIМ-23м |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | БМО-23 |
| | | | | | | | БМО-23д |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АУТП-23 |
| | | | | | | | КМiДМ-23 |
| | | | | | | | ПМ-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | КЕР-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | ст.в.Михайлова | |
| | | | | | | | ЛОГ-23 |
| | | | | | | | МЕН-23 |
| | | | | | | | ПУА-23 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | АТ-23 |
| | | | Iноземна мова | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
| | | | Iноземна мова | 452 | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-20-5п |
| | | | | | | | АРХ-21-5п |
| | | | | | | | ПЦБ-21-4п |
| | | | | | | | ТБК-22 |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | п108 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | МБ-22 |
| | | | Друга iноземна мова | п210 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | МТ-22 |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | ДС-23-2 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | ОМ-23 |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | АТ-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | МБ-23 |
| | | | | | | | МТ-23 |
| | | | | | | | МТI-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516а | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Друга iноземна мова | п213 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | МТI-22 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 513 | практика | в.Мiронова О.П. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | ТБК-23 |
| | | | Iноземна мова | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АДА-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452 | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | ОМ-23 |
| | | | Наукова iноземна мова | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2мп |
| | | | Наукова iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2мп |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452 | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | АРХ-22-4п |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Друга iноземна мова | 418 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | МТI-22 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | АУТП-23 |
| | | | | | | | КМiДМ-23 |
| | | | | | | | ПМ-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 328б | практика | в.Мiронова О.П. | |
| | | | | | | | МАГ-23 |
| | | | | | | | ФIН-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 504/ 452 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | доц.Плахтiй А.О. | |
| | | | | | | | КЕР-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | ЕК-23 |
| | | | | | | | ОО-23 |
| | | | | | | | ПД-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | АРХ-23-2 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | ст.в.Михайлова | |
| | | | | | | | ЛОГ-23 |
| | | | | | | | МЕН-23 |
| | | | | | | | ПУА-23 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Наукова iноземна мова | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | КН-23м |
| | | | Наукова iноземна мова | 515 | практика | доц.Шашкiна Н.I. | |
| | | | | | | | КН-23м |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Друга iноземна мова | 513 | практика | ст.в.Задунай В.В. | |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 526 | практика | в.Мiронова О.П. | |
| | | | | | | | ОМ-23 |
| | | | Iноземна мова | 507 | практика | доц.Дружинiна Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | БМО-23 |
| | | | | | | | БМО-23д |
| | | | Iноземна мова | 526 | практика | ст.в.Левицька С.I. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | ст.в.Михайлова | |
| | | | | | | | ЦБ-23 |
| | | | Дiлова iноземна мова | 452 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | МБ-22 |
| | | | Дiлова iноземна мова | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | МТ-22 |
| | | | | | | | МТI-22 |
| | | | Друга iноземна мова | п212 | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | МТ-22 |
| | | | Наукова iноземна мова | 410 | практика | доц.Соколова К.В. | |
| | | | | | | | МБ-23мп |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 526 | лекцiя | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | КН-23 |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-21-4п |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | МБ-23 |
| | | | | | | | МТ-23 |
| | | | | | | | МТI-23 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | в.Овсєєва М.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | УМЛ-23 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 526 | лекцiя | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | КН-23 |
| | | | Iноземна мова | 516а | практика | в.Мiронова О.П. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516а | практика | в.Мiронова О.П. | |
| | | | | | | | МАГ-23 |
| | | | | | | | ФIН-23 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Шабанова Є.I. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | доц.Суворова С.А. | |
| | | | | | | | ЕК-23 |
| | | | | | | | ОО-23 |
| | | | | | | | ПД-23 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | в.Атрошенко I.I. | |
| | | | | | | | ДС-23-2 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | в.Яковлєва I.С. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | | | | | ДС-23-2 |
. | | | | | | | | |
| Авт.дор,геод.зем. | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Топографiя | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи нукових супр. | | лекцiя | проф.Боклаг В.А. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
| | | | Рекультивацiя земель | | лекцiя | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Сталевий розвиток мiст i девел.нерухомостi | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
| | | | Трасування та проф.автом. дорiг | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Монiторiнг земель | | лекцiя | доц.Гряник В.О. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Оцiнка та управлiння нерухомiстю | | лекцiя | проф.Кiрiчек Ю.О. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Реконструкцiя автом. дорiг i аеродромiв | | лекцiя | доц.Балашова Ю.Б. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнформац.забесп.кадастрових робiт | | лекцiя | проф.Боклаг В.А. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
| | | | Проектування аєродромiв | | лекцiя | доц.Балашова Ю.Б. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженернi вишук.та проектування дорiг | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй (осн.геодез.) | | лекцiя | доц.Ландо Є.О. | |
| | | | | | | | АРХ-23-1 |
| | | | | | | | АРХ-23-2 |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
| | | | Iнформац.забесп.кадастрових робiт | онл. | практика | проф.Боклаг В.А. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Мунiципальнi геоiнформацiйнi системи | | лекцiя | доц.Гряник В.О. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
| | | | Супутнникова геодезiя та сфер.астр. | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | с.к.з проектув.реконстр.авт.дорiг аер. | | лекцiя | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Електронне геодезичне пристроi | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Монiт.техн.стану об.транспорт.iнфракст. | | лекцiя | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Проектування аєродромiв | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | доц.Ландо Є.О. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Геоiнформац.системи та бази даних | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Проектування аєродромiв | | лекцiя | доц.Балашова Ю.Б. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Геодезичнi методи кадастрових зйомок | | лекцiя | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
| | | | Мiськi пiдземнi автотрансп.споруди та iнж.мережi | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | АДА-23 |
| | | | | | | | ТБК-23 |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | Топогр.землев.комп'ютерне креслення | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Управлiння земельними ресурсами | | лекцiя | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Реконструкцiя автом. дорiг i аеродромiв | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Геодезiя | | лекцiя | доц.Iшутiна Г.С. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй (осн.геодез.) | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | АРХ-23-1 |
| | | | Трасування та проф.автом. дорiг | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | доц.Ландо Є.О. | |
| | | | | | | | АДА-23 |
| | | | | | | | ПЦБ-23-1 |
| | | | | | | | ПЦБ-23-2 |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | | | | | ТБК-23 |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй (осн.геодез.) | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | АРХ-23-2 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Картографiя | | лекцiя | доц.Фененко В.I. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Модерн.реконстр.рем-вiдн.роботи в дор.од. | | лекцiя | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Сталевий розвиток мiст i девел.нерухомостi | | лекцiя | доц.Балашова Ю.Б. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
| | | | Теорiя опр.геодезiчних вимiрiв | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Топографiя | | лекцiя | доц.Iшутiна Г.С. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженернi вишук.та проектування дорiг | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
| | | | Землеустр.в буд-вi та цiв.iнженерii | | лекцiя | доц.Фененко В.I. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Сучаснi тенденцii землеустрою | | лекцiя | доц.Кульбака О.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
| | | | Фотограм.та дист.зонд. | | лекцiя | доц.Iшутiна Г.С. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Водопроп.спор.дрен.спор.на автом.дор.аер. | | лекцiя | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
| | | | Геоiнформац.системи та бази даних | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Основи автомат.виробничих процесiв | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Основи нукових супр. | | лекцiя | проф.Боклаг В.А. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-3 |
| | | | Землевпорядне проектування | | лекцiя | доц.Кульбака О.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Комп.методи проект.об.трансп.iнфракст. | | лекцiя | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя | | лекцiя | доц.Ландо Є.О. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ПЦБ-23-4 |
| | | | Сучаснi технологii орган.виробн.т/г робiт | | лекцiя | доц.Бєгiчев С.В. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Управлiння земельними ресурсами | | лекцiя | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Основи нукових супр. | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23 |
| | | | Сучаснi тенденцii землеустрою | 421а | практика | доц.Кульбака О.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Трасування та проф.автом. дорiг | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
| | | | Монiт.техн.стану об.транспорт.iнфракст. | 419 | практика | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Модерн.реконстр.рем-вiдн.роботи в дор.од. | 419 | практика | доц.Дем*яненко В.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Трасування та проф.автом. дорiг | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Землевпорядне проектування | 421а | практика | доц.Кульбака О.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Рекультивацiя земель | 422а | практика | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ВВ-23-1 |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя | | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Мунiципальнi геоiнформацiйнi системи | 419 | практика | доц.Гряник В.О. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | 419 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ВВ-23-2 |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Геодезiя | 422 | лаб.робота | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Мунiципальнi геоiнформацiйнi системи | 419 | практика | доц.Гряник В.О. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Комп.методи проект.об.трансп.iнфракст. | 419 | практика | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Монiторiнг земель | 422 | практика | доц.Гряник В.О. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Оцiнка та управлiння нерухомiстю | 422а | практика | доц.Ландо Є.О. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Землеустр.в буд-вi та цiв.iнженерii | 419 | практика | доц.Фененко В.I. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
| | | | Картографiя | 422а | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй (осн.геодез.) | 422а | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АРХ-23-4п |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Управлiння земельними ресурсами | 422 | практика | доц.Кульбака В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-23м |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | с.к.з проектув.реконстр.авт.дорiг аер. | 419 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | с.к.з проектув.реконстр.авт.дорiг аер. | 419 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-23м |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй (осн.геодез.) | 419 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АРХ-23-5п |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Сучаснi технологii орган.виробн.т/г робiт | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженернi вишук.та проектування дорiг | 418 | практика | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
| | | | Фотограм.та дист.зонд. | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Супутнникова геодезiя та сфер.астр. | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Водопроп.спор.дрен.спор.на автом.дор.аер. | 418 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | АДА-21 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Мiськi пiдземнi автотрансп.споруди та iнж.мережi | 419 | практика | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
| | | | Теорiя опр.геодезiчних вимiрiв | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Топографiя | 418 | лаб.робота | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Електронне геодезичне пристроi | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГiЗ-22 |
| | | | Топогр.землев.комп'ютерне креслення | 422 | практика | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Геоiнформац.системи та бази даних | онл. | практика | ас.Андреєва I.Г. | |
| | | | | | | | ГIЗ-21+ст |
| | | | Основи автомат.виробничих процесiв | 419 | практика | доц.Трегуб О.В. | |
| | | | | | | | АДА-20 |
| | | | Топографiя | 418 | лаб.робота | ас.Кочан С.М. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
. | | | | | | | | |
| БЖД | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Орг-техн.забеспеч.атест.паспорт.роб.мiсць | | лекцiя | доц.Мещерякова I.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Охорона працi та цивiльний захист | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | АРХ-23-1мп |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Безпека експл.iнженерних сист.ком. | | лекцiя | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Культура безпеки | | лекцiя | доц.Рибалка К.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-22-1 |
| | | | | | | | ЦБ-22-2 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Безпека експл.iнженерних сист.ком. | | лекцiя | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Захист надз.ситуац.та орган.авар.рятув.робiт | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Природнi та техногеннi загрози.оцiн.небез. | | лекцiя | доц.Рибалка К.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | | лекцiя | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ЕК-22 |
| | | | | | | | ЛОГ-22 |
| | | | | | | | МАГ-22 |
| | | | | | | | МБ-22 |
| | | | | | | | МЕН-22 |
| | | | | | | | ОО-22 |
| | | | | | | | ПД-22 |
| | | | | | | | ПУА-22 |
| | | | | | | | ФIН-22 |
| | | | Державне упр.охор.працi та техног.безп. | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Управлiння охороноб працi | | лекцiя | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Орган.провед.рятувальних роб.на об.буд-ва | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iнженернй захист населения та територiй | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ГiЗ-23 |
| | | | | | | | ЦБ-23 |
| | | | Виробнича санiтарiя | | лекцiя | доц.Мещерякова I.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-22-1 |
| | | | | | | | ЦБ-22-2 |
| | | | Основи охорони працi та цивiльного захисту | | лекцiя | доц.Рибалка К.А. | |
| | | | | | | | КН-20+ст |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи пожежноi безпеки | | лекцiя | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Орган.провед.рятувальних роб.на об.буд-ва | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Основи теорii надiйностi i техн.ризик | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-22-1 |
| | | | | | | | ЦБ-22-2 |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-22-1 |
| | | | | | | | ВВ-22-2 |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
| | | | | | | | ТГПВ-22-1 |
| | | | | | | | ТГПВ-22-2 |
| | | | Безпека життєдiял. та техног.безпека | | лекцiя | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | АДА-22 |
| | | | | | | | АДА-22-2 |
| | | | | | | | ТБК-22 |
| | | | Безпека життєдiял. та техноген. безпека | | лекцiя | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ПЦБ-22-1 |
| | | | | | | | ПЦБ-22-2 |
| | | | | | | | ПЦБ-22-3 |
| | | | | | | | ПЦБ-22-4п |
| | | | | | | | ПЦБ-23ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Безпека при лiквiдацii надзвичайних ситтуацiй | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Захист надз.ситуац.та орган.авар.рятув.робiт | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Метролог.норматив.забеспечення ох.працi | | лекцiя | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Теорiя горiння та вибуху | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Радiацiйна безпека б/споруд | | лекцiя | доц.Пилипенко О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Соц.-економiчнi основи охорони працi | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Експертиза з охорони працi | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Основи охорони працi та цивiльного захисту | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженернй захист населения та територiй | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Безпека працi при буд.рем.i утрим.автом.дорiг | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Соц.-економiчнi основи охорони працi | | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Система контр.незаб.шкiдлiв.факторiв | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | АТ-23 |
| | | | | | | | АУТП-23 |
| | | | | | | | БМО-23 |
| | | | | | | | БМО-23д |
| | | | | | | | КМiДМ-23 |
| | | | | | | | КН-23 |
| | | | | | | | ПМ-23 |
| | | | Судова iнженерно-технiчна експертиза | | лекцiя | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Соц.-економiчнi основи охорони працi | 504 | практика | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п107 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | МАГ-22 |
| | | | Орган.провед.рятувальних роб.на об.буд-ва | 504 | лекцiя | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Управлiння охороноб працi | 324 | практика | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п108 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | МБ-22 |
| | | | Орган.технiчне забесп.атест.паспорт.р/м | 504 | практика | доц.Мещерякова I.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Охорона працi та цивiльний захист | 412 | практика | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | АРХ-23-1мп |
| | | | Теорiя горiння та вибуху | 324 | практика | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Виробнича санiтарiя | 324 | практика | доц.Мещерякова I.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-22-2 |
| | | | Ергономiка робочих мiсць | 504 | практика | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п105 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ЕК-22 |
| | | | | | | | ПД-22 |
| | | | Безпека при лiквiдацii надзвичайних ситтуацiй | 504 | практика | доц.Шаломов В.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Виробнича санiтарiя | 427в | практика | доц.Мещерякова I.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-22-1 |
| | | | Основи пожежноi безпеки | 324 | практика | доц.Налисько М.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи охорони працi та цивiльного захисту | | практика | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п310 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ЛОГ-22 |
| | | | | | | | ПУА-22 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п213 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ФIН-22 |
| | | | Радiацiйна безпека б/споруд | 552 | практика | доц.Пилипенко О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Система контр.незаб.шкiдлiв.факторiв | 324 | практика | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Захист надз.ситуац.та орган.авар.рятув.робiт | 504 | практика | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Безпека життєдiял. i осн. екологiї | 404 | практика | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23 |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п213 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | ОО-22 |
| | | | Природнi та техногеннi загрози.оцiн.небез. | 322б | лаб.робота | доц.Рибалка К.А. | |
| | | | | | | | ЦБ-21+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Безпека життєдiяльностi та техноген. безпека | п311 | практика | доц.Мацук З.М. | |
| | | | | | | | МЕН-22 |
| | | | Безпека працi при буд.рем.i утрим.автом.дорiг | 504 | практика | доц.Берлов О.В. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
| | | | Експертиза з охорони працi | 322б | практика | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
| | | | Основи охорони працi та цивiльного захисту | | лекцiя | доц.Рибалка К.А. | |
| | | | | | | | КН-20+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Судова iнженерно-технiчна експертиза | 504 | практика | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-23м |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Експертиза з охорони працi | 504 | практика | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженернй захист населения та територiй | 504 | практика | доц.Клименко Г.О. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Безпека експл.iнженерних сист.ком. | 404 | практика | ас.Журбенко В.М. | |
| | | | | | | | ЦБ-20+ст |
. | | | | | | | | |
| ВВ i гiдравлiки | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Налаг.пуск i експлуатацiя iнж.мереж Диспетчеризацi | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Енергозб.енергоауд.систем ВП ВВ | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя в сис.ВВ | | лекцiя | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | ВIМ технолог.проект.iнженерних мереж | | лекцiя | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВIМ-23м |
| | | | ВП ВВ промислових пiдприємств | | лекцiя | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Експлуатацiя систем ВВ | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Системи та обл.зовнiшнiх мереж ВВ | | лекцiя | доц.Нечитайло М.П. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Гiдрогазодинамiка | | лекцiя | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | АУТП-23 |
| | | | Системи та обл.зовнiшнiх мереж ВП | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Спец.сист.та технологii ВП ВВ | | лекцiя | доц.Нечитайло М.П. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Сучаснi технологii пiдготовки питноi води | | лекцiя | доц.Нечитайло М.П. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Водозабiрнi споруди | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Гiдрологiя з основами гiдробiологii | | лекцiя | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Сучаснi ресурсозб.технологii в сист.ВП ВВ | | лекцiя | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Санiтар.-технiчне обладнання будiвель | | лекцiя | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Рацiональне використ.та охорона водних ресурсiв | | лекцiя | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Водовiдведення та очистка сточних вод | | лекцiя | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Гiдравлiчнi i аеродинамiчнi машини | | лекцiя | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | ВIМ технолог.проект.iнженерних мереж | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВIМ-23м |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Водовiдведення та очистка сточних вод | 388 | пр./лаб. | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Теоретич.основи технол.очистки прир.ст.вод | 012 | практика | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-22-2 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя в сис.ВВ | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Сучаснi ресурсозб.технологii в сист.ВП ВВ | 012 | практика | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Рацiональне використ.та охорона водних ресурсiв | 012 | практика | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Сучаснi технологii пiдготовки питноi води | 012 | практика | доц.Нечитайло М.П. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | ВП ВВ промислових пiдприємств | 012 | практика | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя в сис.ВВ | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Спец.сист.та технологii ВП ВВ | 012 | практика | доц.Нечитайло М.П. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | ВП ВВ промислових пiдприємств | 012 | практика | доц.Нагорна О.К. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
| | | | Гiдрогазодинамiка | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | АУТП-23 |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Експлуатацiя систем ВВ | 012 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Санiтар.-технiчне обладнання будiвель | 012 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Автоматиизов.технологii проект.систем ВВ | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
| | | | Водозабiрнi споруди | 388 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Теорет.основи техн.очистки при.сточ.вод | 012 | практика | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-22-1 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Гiдрологiя з основами гiдробiологii | 012 | лаб.робота | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Метрологiя та стандартизацiя в сис.ВВ | 012 | лаб.робота | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-20+ст |
| | | | Системи та обл.зовнiшнiх мереж ВВ | 012 | лаб.робота | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Системи та обл.зовнiшнiх мереж ВВ | 012 | практика | ст.в.Журавльова О.А. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Автоматиизов.технологii проект.систем ВВ | 012 | практика | доц.Нестерова О.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Енергозб.енергоауд.систем ВП ВВ | 012 | лаб.робота | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Санiтар.-технiчне обладнання будiвель | 012 | лаб.робота | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Енергозб.енергоауд.систем ВП ВВ | 012 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Системи та обл.зовнiшнiх мереж ВП | 012 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-21+ст |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Налаг.пуск i експлуатацiя iнж.мереж Диспетчеризацi | 012 | практика | доц.Шарков В.В. | |
| | | | | | | | ВВ-23м |
. | | | | | | | | |
| Екологiї та ОНС | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Бiоценози урбанизованих територий | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Заповiдна справа | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Екологiчний аналiз проектiв в буд-вi | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Екотрофологiя | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Бiоекологiчнi аспекти геолог.середовища | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
| | | | Екологiчна безпека | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
| | | | Екологiчний iнжирiнг в будiвництвi | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Заповiдна справа | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
| | | | Рекультивацiя порушених територiй | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Екологiя транспорту | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Економiка природокористування | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Утилiзацiя та рекуперацiя вiдходiв | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Вiйськова екологiя | | лекцiя | ст.в.Прокофьєв I.Б. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Грунтознавство | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
| | | | Техноекологiя | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Мiстобудiвна акустика | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Моделювання та прогнозування стану довкiлля | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Бiологiя | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
| | | | Вiйськова екологiя | | лекцiя | ст.в.Прокофьєв I.Б. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Поводження з ТПВ в урбоекосист. | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Екореконструкцiя водних наземн.екосистем | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Монiторiнг довкiлля | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Монiторiнг довкiлля | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Екореконструкцiя водних наземн.екосистем | | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Мiстобудування та РП екологiя | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Моделювання та прогнозування стану довкiлля | | лекцiя | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Комплексне оцiнювання стану урбоекосистем | | лекцiя | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Ландшафтна екологiя | | лекцiя | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Екологiя транспорту | в209 | практика | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Бiоекологiчнi аспекти геолог.середовища | в209 | лаб.робота | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Комплексне оцiнювання стану урбоекосистем | в209 | практика | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Поводження з ТПВ в урбоекосист. | в209 | практика | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Екотрофологiя | 353 | практика | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Бiоценози урбанизованих територий | 552 | практика | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Вiйськова екологiя | в209 | практика | ст.в.Прокофьєв I.Б. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Екологiчна безпека | 427в | практика | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Екологiчний аналiз проектiв в буд-вi | 412 | практика | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Грунтознавство | 328а | лаб./пр. | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-22 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Вiйськова екологiя | в209 | практика | ст.в.Прокофьєв I.Б. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Економiка природокористування | 309а | практика | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ГIЗ-20 |
| | | | Мiстобудiвна акустика | в207 | практика | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Екореконструкцiя водних наземн.екосистем | в209 | лекцiя | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-23м |
| | | | Мiстобудування та РП екологiя | в207 | практика | доц.Гiльов В.В. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Моделювання та прогнозування стану довкiлля | 427в | практика | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Заповiдна справа | в209 | практика | доц.Ткач Н.О. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Рекультивацiя порушених територiй | 170 | практика | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
| | | | Техноекологiя | 328б | практика | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Екологiчний iнжирiнг в будiвництвi | 170 | практика | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Бiологiя | 279 | лаб.робота | доц.Полторацька | |
| | | | | | | В.М. | |
| | | | | | | | ЕКО-23 |
| | | | Монiторiнг довкiлля | 170 | лаб.робота | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Утилiзацiя та рекуперацiя вiдходiв | 170 | практика | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна екологiя | 170 | практика | доц.Тимошенко О.А. | |
| | | | | | | | ЕКО-21 |
. | | | | | | | | |
| ОВ,К та ТГП | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Викладач | Група |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнтелектуальнi системи упр.мiкроклiматом | | лекцiя | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | ВIМ-технологii в цивiльнiй iнженерii | онл. | практика | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
| | | | ВIМ-технологii в цивiльнiй iнженерii | онл. | практика | доц.Ляховецька М.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Органiзацiя та технологiя проект. систем ТГПВ | | лекцiя | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iнженерне обладнання будiвель (опал.та вент.) | | лекцiя | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | АРХ-20-1 |
| | | | | | | | АРХ-20-4п |
| | | | | | | | АРХ-20-5п |
| | | | Газопостачання проислових споруд | | лекцiя | ст.в.Березюк Г.Г. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Опалення | | лекцiя | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
| | | | Теплопостачання | | лекцiя | доц.Солод Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Насоснi та повiтродувнi станцii | | лекцiя | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Експлуатацiя систем ТГП ВК | | лекцiя | доц.Солод Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
| | | | ОВК в сiльськогосподарських та промспор. | | лекцiя | доц.Колесник I.О. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | ВIМ-технологii в цивiльнiй iнженерii | онл. | практика | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
| | | | ВIМ-технологii в цивiльнiй iнженерii | онл. | практика | доц.Ляховецька М.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Методика наук.досл.лiцен.патент.наук.пр. | | лекцiя | доц.Ляховецька М.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Технологiя заготiвельних i монтажних робiт | | лекцiя | доц.Петренко А. О. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Вентиляцiя | | лекцiя | доц.Ляховецька М.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
| | | | Технологii спалювання палива та оч.г.в. | | лекцiя | ст.в.Березюк Г.Г. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | | лекцiя | доц.Ткачова В.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-22-1 |
| | | | | | | | ТГПВ-22-2 |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Зас.контр.техн.процесiв ТГПВ та конд. | | лекцiя | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
| | | | Промислова вентиляцiя | | лекцiя | доц.Колесник I.О. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи проектування iнжен.систем ен.сист. | | лекцiя | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ЕМ-23м |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Налаг.пуск i експ.iнж.мереж.Диспетчеризацiя | | лекцiя | доц.Ткачова В.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Очищення газових викидiв | | лекцiя | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Органiзацiя та технологiя проект. систем ТГПВ | 169а | практика | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | 168 | пр./лаб. | доц.Ткачова В.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-22-2 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерне обладнання будiвель (опал.та вент.) | 273 | практика | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | АРХ-20-4п |
| | | | Газопостачання проислових споруд | 169б | практика | ст.в.Березюк Г.Г. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Основи проектування iнжен.систем ен.сист. | 168 | практика | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ЕМ-23м |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерне обладнання будiвель (опал.та вент.) | 273 | практика | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | АРХ-20-5п |
| | | | Iнтелектуальнi системи упр.мiкроклiматом | 169б | практика | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Теплопостачання | 169а | пр./лаб. | доц.Солод Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерне обладнання будiвель (опал.та вент.) | 373 | практика | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | АРХ-20-1 |
| | | | Експлуатацiя систем ТГП ВК | 169а | практика | доц.Солод Л.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
| | | | Технологii спалювання палива та оч.г.в. | 169б | лаб.робота | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Методика наук.досл.лiцен.патент.наук.пр. | 169б | практика | доц.Адегов О.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Промислова вентиляцiя | 169а | лаб.робота | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Вентиляцiя | 169а | практика | доц.Ляховецька М.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Промислова вентиляцiя | 169б | практика | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
| | | | Тепломасообмiн | 168 | пр./лаб. | доц.Ткачова В.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-22-1 |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Насоснi та повiтродувнi станцii | 169а | практика | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Технологiя заготiвельних i монтажних робiт | 169б | практика | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-20+ст |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Опалення | 168 | лекцiя | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Опалення | 168 | лаб.робота | ас.Волошко В.М. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | ОВК в сiльськогосподарських та промспор. | 169а | практика | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | Опалення | 168 | практика | доц.Голякова I.В. | |
| | | | | | | | ТГПВ-21+ст |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Очищення газових викидiв | 169а | практика | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ЕКО-20 |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Налаг.пуск i експ.iнж.мереж.Диспетчеризацiя | 169а | лаб.робота | доц.Прокофьева Г.Я. | |
| | | | | | | | ТГПВ-23м |
| | | | | | | | копія 12.04.2024 |