!doctype>
Розклад сесiї. | ||||||||
АТ-21+ст | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Бiлополий В.В. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Автом.для перевез.будiвельних | лекцiя | ЕРМ | доц.Стадник В.Л. | |||||
вантажив. | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи менеджменту i маркетингу | лекцiя | ЕМП | проф.Вечеров В.Т. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Основи експерементальних | лекцiя | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | |||||
дослiджень | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Основи експерементальних | лекцiя | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | |||||
дослiджень | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Аналiз констр.автомоб.з елементами | лекцiя | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | |||||
розрах. | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Бiлополий В.В. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Технiчна експлуатац. автомобiлiв | лекцiя | ЕРМ | ст.в.Богомолов В.В. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Основи бнзпечного керування | лекцiя | ЕРМ | ст.в.Богомолов В.В. | |||||
автомобiлем | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Основи експерементальних | 09 | практика | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | ||||
дослiджень | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Аналiз констр.автомоб.з елементами | 09 | практика | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. | ||||
розрах. | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Автом.для перевез.будiвельних | 170 | практика | ЕРМ | доц.Стадник В.Л. | ||||
вантажив. | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Аналiз констр.автомоб.з елементами | 09 | практика | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. | ||||
розрах. | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Технiчна експлуатац. автомобiлiв | ЛТЕ | лаб.робота | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Основи бнзпечного керування | 272 | практика | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. | ||||
автомобiлем |
. | ||||||||
АУТП-21+ст | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Бiлополий В.В. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Мiкропроцесорна технiка | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Електричнi вимiрювання | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Застосування мови Python при | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. | |||||
розб.ал.керув. | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Системний аналiз автомат.систем | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | |||||
керування | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Теорiя автоматичного керування | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Iдинтифiкацiя та | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | |||||
моделюваннятехн.проц. | ||||||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Електричнi вимiрювання | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Iдинтифiкацiя та | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | ||||
моделюваннятехн.проц. | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Мiкропроцесорна технiка | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. | ||||
Мiкропроцесорна технiка | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Електричнi вимiрювання | 384 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Системний аналiз автомат.систем | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. | ||||
керування | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Застосування мови Python при | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. | ||||
розб.ал.керув. | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Теорiя автоматичного керування | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. | ||||
Теорiя автоматичного керування | 385 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори |
. | ||||||||
БМО-21+ст | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Бiлополий В.В. | |||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Основи iнженiрiнгу БД i технол.маш. | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Пантелеєнко В.I. | |||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Деталi машин | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи менеджменту i маркетингу | лекцiя | ЕМП | проф.Вечеров В.Т. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Автотракторний транспорт | лекцiя | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | |||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Теорiя технiчних систем | лекцiя | ЕРМ | проф.Колiсник М.П. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Вантажнопiдйомна транспортуюча | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Голубченко О.I. | |||||
та трансп. техн. | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Автотракторний транспорт | лекцiя | ЕРМ | доц.Лиходiй О.С. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Проектування металоконструкцiй | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. | |||||
БДМ | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Проектування металоконструкцiй | 283 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. | ||||
БДМ | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Вантажнопiдйомна транспортуюча | 283 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Голубченко О.I. | ||||
та трансп. техн. | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Вантажнопiдйомна транспортуюча | 283 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Голубченко О.I. | ||||
та трансп. техн. | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Теорiя технiчних систем | 272 | практика | ЕРМ | проф.Колiсник М.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Деталi машин | 09 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Основи iнженiрiнгу БД i технол.маш. | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Пантелеєнко В.I. |
. | ||||||||
КМiДМ-21+с | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Дiзайн та обробка сплавiв на | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | |||||
основи залiза | ||||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Бiлополий В.В. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Технологiя обробки матерiалiв | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Стандарт. метрологiя та | лекцiя | Матер.обр.мат. | ст.в.Загороднiй О.Б. | |||||
контролювання як. прод. | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Моделювання та дослiдження | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | |||||
структури мат-лiв | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Технологiя обробки матерiалiв | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Моделювання та дослiдження | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | |||||
структури мат-лiв | ||||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Нанотехнологii та наноматерiали | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Технологiя обробки матерiалiв | 181 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Стандарт. метрологiя та | 284 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Загороднiй О.Б. | ||||
контролювання як. прод. | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Стандарт. метрологiя та | 284 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Загороднiй О.Б. | ||||
контролювання як. прод. | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Нанотехнологii та наноматерiали | 284 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Дiзайн та обробка сплавiв на | 284 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | ||||
основи залiза | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Моделювання та дослiдження | 284 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. | ||||
структури мат-лiв | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори |
. | ||||||||
КН-21+ст | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Теорiя прийняття рiшень | лекцiя | КН, IТ та ПМ | проф.Єршова Н.М. | |||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Iсторiя архiтектури та | лекцiя | Дизайну та РАС | доц.Харлан О.В. | |||||
мiстобудування | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Хмарнi технологii | лек./лаб. | КН, IТ та ПМ | доц.Пономарьова О.А. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Системний аналiз | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Технологiя створення програмних | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. | |||||
прод. | ||||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Представлення знань в | онл. | лаб.робота | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | ||||
iнформ.системах | ||||||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Представлення знань в | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | |||||
iнформ.системах | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Веб-технологii та веб-дизайн | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | |||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Комп'ютернi мережi | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Iльєв I.М. | |||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Системний аналiз | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Веб-технологii та веб-дизайн | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Теорiя прийняття рiшень | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | проф.Єршова Н.М. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Веб-технологii та веб-дизайн | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Iсторiя архiтектури та | 522 | практика | Дизайну та РАС | доц.Харлан О.В. | ||||
мiстобудування | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Комп'ютернi мережi | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Чорна В.В. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Технологiя створення програмних | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. | ||||
прод. | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Системний аналiз | онл. | практика | Автоматиз. та КIТ | проф.Базилевич Ю.М. | ||||
копія 12.04.2024 |