ГО «АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ І ДРУЗІВ ПДАБА» СКЛИКАЄ ОДНОДУМЦІВ

«Свідомі своєї соціальної відповідальності ми прагнемо допомагати академіїї у підготовці високопрофесійних спеціалістів, по можливості, оновлюємо матеріально-технічну базу¸ беремо участь у ремонті  та модернізації навчальних корпусів, обладнанні гуртожитків. Це ні в якому разі не підміна зобовязань держави, а вчасно підставлене дружнє плече тих, хто по-людські вдячний своїй Альма-Матер, хто бажає успіху нинішнім і майбутнім студентам.»
Зі Звернення ініціативної групи до випускників різних років та колективу ПДАБА.
Нещодавно відбулась реєстрація громадського об’єднання «Асоціація випускників і друзів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури».
Днями голова Правління Асоціації на громадських засадах Володимир Зражевський зустрівся із ректором академії Миколою Савицьким. Колишній випускник, а нині голова Межівської територіальної громади, поділився своїми думками щодо діяльності асоціації.

– Країні, громадам дуже потрібні фахівці будівельних та архітектурних спеціальностей, – наголосив Володимир Миколайович. – Без співпраці вишу із громадськістю, яка розуміє важливість підготовки висококваліфікованих спеціалістів для майбутнього держави, досягти позитивних зрушень у справі просто неможливо. Тож ми починаємо діяти, скликаємо однодумців, як кажуть, під наші знамена. Роботи дуже багато і вона має конкретні напрямки, прописані у нашому Статуті. Багато хто із десятків тисяч випускників академії різних років можуть підтримати свою Альма-Матер та нинішніх студентів ідеями, цікавими конкурсами, іменними стипендіями, запрошенням на практику, участю у реалізації важливих для вузу проєктів.
В ході спілкування ректор Микола Савицький подякував гостям та усім засновникам Асоціації за готовність розвивати рух випускників, друзів та добродійників академії.
– Наші діти, онуки мають навчатися в найкращих умовах, засвоювати досвід  попередників та сміливо рухатися у майбутнє на базі сучасних знань. – підкреслив ректор. Плануємо створити Музей архітектури і будівництва Придніпров’я,  Артгалерею,  створити нові лабораторії, відремонтувати фасад, облаштувати спільний простір для студентів… Сподіваюсь асоціація долучиться до цих та інших  проєктів.
Отже, напепредодні початку нового навчального року Асоціація скликає однодумців. Із проєктами, якими опікуватиметься громадське об’єднання більш детально познайомимо у найближчих повідомленнях. А зараз лишається тільки побажати: «У добру путь «Асоціація випускників і друзів ПДАБА»!

ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ПДАБА
На установчих зборах Асоціації  Головою Правління обрано Зражевсьського В. М.;
Членами Правління – Челнокова О. В.,  Гончаренко С. О., Гусейнова А. М., Грозицького Г. М.

Зі Статутом Асоціації можна ознайомитись тут.
Контактний телефон: +38 066 393 45 58 (секретар Тетяна Коцюба)
E-mail: a.vidpgasa@gmail.com

Запрошуємо випускників та друзів вступати в Асоціацію та брати активну участь у розвитку Академії!

?>
вверх