Студентський клуб

Студентський клуб існує, напевно, стільки ж, як і сам заклад вищої освіти,  з першого навчального року Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (1930 – 1931). Не просто захопленням, а частиною життя для багатьох студентів та викладачів стала художня самодіяльність. Щоб це усвідомити, досить лише перерахувати творчі колективи, створені в інституті в 1950 – 60-ті рр.: духовий оркестр, хор, оркестр народних інструментів, естрадний ансамбль та інші. Відомими в інституті та у місті були : драматичний гурток та оперна студія з їх виставами, танцювальний колектив ДІБІ. Як згадують випускники тих років, на концерти художньої самодіяльності ДІБІ важко було купити квиток.

І зараз  Студентський клуб відіграє важливу роль у житті студентів технічного вишу. Це оаза творчості та захоплень, де кожен може знайти своє самовираження через власні таланти, збагатити та розширити свій світогляд.

Наші професійні художні керівники вміють створювати середовище для творчого зростання та самореалізації. Якщо ти вмієш грати на музичних інструментах, співаєш, любиш танцювати, маєш акторський хист, захоплюєшся розмовним жанром, обдарований рідкісним талантом – тобі саме до нас!

Не важливо, яку спеціальність ти опановуєш у нашому виші. Творчість буде чудовим стимулом та помічником під час набуття технічних знань, дозволить у самостійному професійному розвитку, як найшвидше самореалізуватись, жити повним і цікавим життям.

Чекаємо на кожного, хто цінує творчість і прагне бути творчою особистістю!

 

ХУДОЖНІ КЕРІВНИКИ:
Юлія Айвівна Ойна – контактний телефон  0673137807
Лариса Миколаївна Котова, член Національної Спілки театральних діячів України – контактний телефон 0674544744. Докладніше про діяльність керівника.


Положення про студентський клуб


?>
вверх