Економічний факультет

Місія факультету

Інноваційна економічна освіта – пріоритетність сьогодення та перспективність майбутнього

Підготовка спеціалістів із широким свідоглядом – будівничих нових економічних і соціальних спільнот, економістів-практиків, економістів-аналітиків, економістів-управлінців, які вміють управляти бізнесом, керувати державними структурами в умовах інформаційного суспільства.

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Маю честь запропонувати Вам долучитися до отримання освіти на економічному факультеті нашої академії.

Чому саме економіка і економічний факультет?

У сучасних умовах економіка охоплює фактично всі сфери життєдіяльності суспільства. Більшість конкретних проблем повсякденного життя визначаються насамперед важливими економічними аспектами, ось чому  оптимальні шляхи розв’язання  проблемних ситуацій вимагають ґрунтовних та глобальних знань в усіх секторах економіки. Сучасне життя відзначається  безпрецедентним зростанням впливу науки і нових технологій на соціально-економічний розвиток світу. Саме економіка, опосередковуючи всі можливі технічні, технологічні, соціальні та інші аспекти, дозволяє раціонально здійснити вибір варіанту задоволення необмежених потреб людини, сім’ї, країни, людства в цілому за допомогою обмежених ресурсів.

Якщо Ви захочете присвятити своє життя вивченню економічних законів і закономірностей, застосуванню цих знань на практиці, то завжди зможете знайти своє місце в житті і побудувати успішну кар’єру!

Наша академія має все необхідне, щоб забезпечити якісну освіту.

  • кваліфіковані викладачі, багато з яких є практиками;
  • сучасні програми навчання, що передбачають додаткову можливість отримання європейського диплому;
  • комфортні аудиторії і передове устаткування;
  • можливість навчання в аспірантурі і докторантурі з отриманням наукового ступеня доктора філософії в нашій спеціалізованій вченій раді.

Кінцевим результатом Вашого навчання буде не тільки диплом про вищу освіту провідного вітчизняного та європейського вузу, а й знання, навички та компетенції, які Ви зможете успішно використовувати для успішного і правильного кар’єрного зростання.

Будемо раді бачити Вас серед студентів економічного факультету – факультету необмежених можливостей !!!

Спеціальності (освітні програми), за якими ми готуємо фахівців

Відео декана

Контакти

м. Дніпро, 49600, ПДАБА,
вул. Архітектора Олега Петрова, 24-а,
кімн. В406

Телефон:
+38 (093) 270-37-23

Email:

economic@pdaba.edu.ua

?>
вверх