Цивільної інженерії та екології

Місія факультету

Освіта – шлях до успішної кар‘єри!

Місія факультету цивільної інженерії і екології полягає в безперервній, комплексній та випереджаючій час підготовці висококваліфікованих інженерно-технічних кадрів для національної економіки, які забезпечують задоволення потреб людей пов'язаних з соціально-технологічними запитами.

Любі друзі!

Ласкаво просимо на Інтернет сторінку факультету цивільної інженерії та екології. На сторінках нашої Інтернет сторінки Ви можете дізнатися всі основні аспекти діяльності факультету: його структуру і відповідальних осіб, елементи внутрішньої нормативної бази, характеристику освітніх програм та викладачів, які їх реалізують, наші поточні успіхи і наукові досягнення, оперативну інформацію для студентів і викладачів, а також про наш персонал і викладачів та багато іншого. Також, якщо у вас виникли будь-які питання, на нашій Інтернет сторінці Ви можете задати їх нашому персоналу та викладачам, які завжди знаходяться в Вашому розпорядженні.

За час існування факультету було випущено більше 20 тисяч студентів, які в даний час працюють в найбільших і авторитетних українських компаніях, а також в державних установах як в Україні, так і за її межами.

Сподіваюся, сайт буде цікавий для самого широкого кола відвідувачів: школярів та їх батьків, абітурієнтів-одинадцятикласників, випускників технікумів і коледжів, наших студентів і колег. Запрошую Вас відправитися у віртуальну подорож по нашій Інтернет сторінці, на якій Ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб розпочати вашу кар’єру.

З повагою,

Кандидат технічних наук Анатолій Петренко, декан факультету цивільної інженерії та екології.

Контакти

м. Дніпро, 49600, ДВНЗ ПДАБА,
вул. Архітектора Олега Петрова, 24-а,
кімн. 293

Телефон:
+38 (056) 746-37-28
внутрішній 3-03

Email:

cee@pgasa.dp.ua

?>
вверх