19.09.2024

Анонс важливої події у рамках гранту EffectFact!

З радістю повідомляємо, що 20 вересня 2024 року представники УДУНТ ННІ ПДАБА — студенти, аспіранти та викладачі кафедр залізобетонних та кам’яних конструкцій, будівельної і теоретичної механіки та опору матеріалів, експлуатації та ремонту машин, технології будівельного виробництва, а також нарисної геометрії та графіки — спільно з компанією ROEZ R&D проведуть міжнародний науковий воркшоп у Братиславі (Словаччина). Воркшоп присвячено математичному моделюванню твердих тіл і конструкцій із застосуванням до інженерних систем.

У ході заходу буде представлено низку важливих досліджень, які охоплюють такі теми:

• Дослідження чутливості інженерних систем з використанням теорії нечітких множин;
  • Актуальність швидкого будівництва малоповерхових споруд з використанням незнімної опалубки з місцевих матеріалів;
  • Дослідження напружено-деформованого стану купольного перекриття, виготовленого за технологією 3D-друку;
  • Аналіз гнучкості вузлів стрижневих систем сталевих конструкцій, що працюють на згин;
  • Дослідження нелінійних коливань композиційних матеріалів з урахуванням їх неоднорідності;

Ці дослідження спрямовані на розробку нових рішень у сфері будівництва, що здатні підвищити стійкість, ефективність та надійність сучасних інженерних систем. Воркшоп надасть можливість обміну досвідом між науковцями та промисловими партнерами, що сприятиме розвитку інноваційних підходів до проєктування та будівництва.

Місце проведення: Leškova 3A, Братислава, Словаччина.

Час: з 10:00 до 13:15 за Києвом (09:00 до 12:15 за Братиславою)

Долучайтесь до цієї важливої події, що відкриває нові горизонти у сфері будівництва та інженерії. Програма конференції закріплена у вигляді файлу, а приєднатися до заходу можна за посиланням: https://msteams.link/FVVI