До уваги батьків майбутніх ліцеїстів (8-11 класи)

Шановні батьки!

Відокремлений структурний підрозділ «Науковий ліцей цифрових технологій та дизайну» Придніпровської державної академії будівництва та архітектури розпочав прийом заяв до 8-11 класів технологічного та художньо-естетичного напрямів профілізації на 2024/2025 навчальний рік.

Які документи потрібні для зарахування?
– Заява про зарахування до закладу освіти від одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
– Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
– Оригінал медичної довідки № 086-1/о; довідка про щеплення № 0-63.
– Документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків (п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»), якщо дитина претендує на зарахування в заклад, що обслуговує її територію проживання.

Документи потрібно подати до 31 травня 2024 року.

Адреса: м. Дніпро, вул. Паторжинського, 11-а

Заступник директора: Стадник Наталя Василівна, тел. (095) 874-30-89