Екскурсія студентів до Дніпропетровської обласної ради

23 квітня 2024 року студенти Навчально-наукового інституту «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» спеціальності «Публічне управління та адміністрування» бакалаврського та магістерського рівнів взяли участь у екскурсії до Дніпропетровської обласної ради. В ході екскурсійної лекції в музеї розвитку місцевого самоврядування області здобувачі вищої освіти дізнались про основні етапи становлення місцевого самоврядування на Дніпропетровщині. Студенти також взяли участь в умовному голосуванні в сесійній залі. Депутатка обласної ради Гиренко Л.А. розповіла про особливості роботи ради. Отримані знання стануть в нагоді майбутнім розбудовникам процвітаючої України.

В наступному навчальному році студентів чекають екскурсії до обласної військової адміністрації та ще багато цікавого.