Руханка в вишиванках

Як ми вже повідомляли, 16 травняУкраїна відзначила День вишиванки. Для понад понад 678 000 учасників та 10 000 закладів/педагогів це свято стало особливим, бо відбувалося в досить незвичному форматі –це була Національна руханка в вишиванках до Міжнародного дня вишиванки.Точну кількість учасників для фіксування рекорду учасники нададуть вже невдовзі.

Національна руханка в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» у ПДАБА

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Цього дня, традиційний український одяг одягли люди в понад 70 країнах світу.

Дякуємо за чудову організацію руханки працівників кафедри фізичного виховання та основ здоров’я ПДАБА, а також кожного працівника та студента -учасника патріотичного заходу.

#UnicefUa

#Дякуємо_ЗСУ