16.09.2024

Співробітництво відкриває перспективи

Співробітництво між AUF – Europe Centrale et Orientale, ФЛЕФУ (L’Association Français Langue Etrangère Франція Україна), Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (UTCB) та ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури” стало ключовим для проведення педагогічного тренінгу “Apprendre à apprendre”. Цей інтенсивний стажування французькою мовою сприяв укріпленню відносин між університетами Європи.
Висловлюємо подяку професору доктору ОЛЕКСАНДРУ АЛЬДЕА з UTCB, президенту Асоціації FLEFU ТОМА ГРОНЬЄ, віце-президенту, а також заступнику регіонального директора AUF АДРІАНУ ТУНЕСЕСКУ. Особлива подяка тренеру ЖАНУ ПАСКАЛЮ ЛІОННЕ, професору Університету Люм’єр Ліон 2 та адміністратору Alliance française de Lyon.
Вдячні Відділу міжнародного співробітництва ННІ “ПДАБА”, зокрема ЮЛІЇ ДЕГТЯРЬОВІЙ, і СВІТЛАНІ ЦИГАНКОВІЙ за можливість пройти цей інтенсив-тренінг.
Участь у тренінгу взяли представники нашої Академії та інших українських вишів:
ВІКТОРІЯ БОЖАНОВА – ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури” ;
КАТЕРИНА ХАРЧЕНКО – ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури” ;
ОЛЬГА КОСОВИЧ – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка ;
ТЕТЯНА ХАЙЧЕВСЬКА – Волинський університет Лесі Українки, Луцьк ;
СВІТЛАНА ГАЛАДЗРА – Université Alfred Nobel de Dnipro ;
ТЕТЯНА КАЧАНІВСЬКА – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка ;
ОЛЕГ ЗІНЧЕНКО – Одеський національний технологічний університет .
“Apprendre à apprendre” (дослівно «Вчитися вчитися») є важливим завданням для педагогів іноземних мов. Необхідно не лише володіти мовами на високому рівні, але й вміти навчати студентів вдосконалювати свої знання протягом усього життя. Знання іноземних мов відкриває нові перспективи та забезпечує доступ до безмежної професійної інформації.
#UTCB #FLEFU #AUF #ПДАБА #ТНПУ #ВолинськийУніверситет #UniversitéAlfredNobel #КНУ #ОНТУ