Вибори ректора Українського державного університету науки і технологій

20 червня 2024 року відбулися
вибори ректора
Українського державного університету науки і технологій

У голосуванні взяли участь 1571 особа (84,55% від загальної кількості виборців що складає 1858 осіб).

Вибори відбулися у відповідності до норм чинного законодавства на високому організаційному рівні із дотриманням норм законності, демократичності, гласності та прозорості.

Визнано недійсними – 36 бюлетенів (1,94%  від загальної кількості бюлетенів).

Результати голосування по кожному з кандидатів на посаду ректора Українського державного університету науки і технологій:
– РИЖКОВ Ігор Вікторович – 280 осіб (15,07% від загальної кількості виборців);
– СУХИЙ Костянтин Михайлович – 1063 особи (57,21% від загальної кількості виборців);
– ТЮТЄРЄВ Ігор Анатолійович – 120 осіб (6,46% від загальної кількості виборців).
– Не підтримали жодного з кандидатів – 72 особи (3,87% від загальної кількості виборців).

За результатами підрахунку голосів перемогу одержав
СУХИЙ Костянтин Михайлович

Щиро вітаємо Костянтина Михайловича з обранням на посаду ректора Українського державного університету науки і технологій!

Пропонуємо ознайомитись з детальною інформацією про вибори за посиланням