02.05.2024

За програмою академічної мобільності ERASMUS+ KA1 (171) оголошено конкурс на викладання у 2023/2024 начальному році у Словацькому технічному університеті (м. Братислава, Словаччина)!

Інформуємо, що з метою виконання Програми академічних обмінів «Еразмус+KA1 (171): Навчальна мобільність для студентів та співробітників вищих навчальних закладів», за якою учасникам
– надається загальна сума гранту у розмірі 1280 євро на 7 днів
– покриваються транспортні витрати у розмірі 320 євро,

в рамках угоди між Придніпровською державною академією будівництва та архітектури та Словацьким технічним університетом (м. Братислава, Словаччина) оголошується конкурс для відбору науково-педагогічних працівників УДУНТ ННІ ПДАБА для викладання у Словацькому технічному університеті у травні 2024 н.р.

ПРИ КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ПЕРЕВАГА НАДАЄТЬСЯ ВИКЛАДАЧАМ, ЯКІ МАЮТЬ АВТОРСЬКИЙ КУРС ЛЕКЦІЙ (8 АУДИТОРНИХ ГОДИН) ТА ЗАЙМАЮТЬСЯ ДОСЛІДЖЕННЯМИ У СФЕРАХ:
– Зниження енергоємності будівель за рахунок застосування вторинної сировини хімічної та харчової промисловості під час виробництва цегляних виробів;
– Розрахункові методи визначення довговічності та надійності бетону і залізобетону;
– Полімерні композити на основі графену та їх застосування;
– Застосування матеріалів на основі графену у різних будівельних матеріалах;
– Зелені технології в цивільному будівництві;
– Здорові будівлі для реабілітаційних цілей;
– Синергія інновацій та екології в будівництві та архітектурі;
– Проектування сталого середовища на основі зелених технологій.

Конкурсанти повинні відповідати наступним вимогам:
– мати науковий ступінь;
– володіти англійською або словацькою мовою на рівні B2 та вище.

Документи на конкурс для викладачів для участі в Програмі (згідно вимог програми Erasmus+ та Європейської комісії)
– анкета-заявка, заповнена у Google форматі за посиланням та відправлена у електронному вигляді.

До анкети-заявки додаються pdf скан-копії
– Резюме СV (Europass)
– Мотиваційний лист не більше 3000 знаків з зазначенням загальної мети та завдань мобільності, додаткової вартості мобільності (в контексті стратегій модернізації та інтернаціоналізації залучених установ), стислого змісту запропонованих лекцій, очікуваних результатів та впливу (наприклад, на професійний розвиток викладацького складу та на компетенції студентів обох закладів)
– Копія сертифікату, що підтверджує рівень іноземної мови B2 (за наявності)
– План лекцій (8 годин), підписаний керівником структурного підрозділу
– Лист підтримки з ЗВО-партнеру (за наявності).

Претендентам, які відповідають вищевказаним вимогам, подати вищевказані документи у електронному вигляді прикріпленими заповненої Google форми заявки-анкети  https://forms.gle/1fuhgvsq6yTw5Ai96

Дедлайн 12:00 10.05.2023р.