11.10.2024

Зв’язок з роботодавцями – наш пріоритет!

8 жовтня 2024 р. студенти та випускники економічного факультету ННІ ПДАБА Українського державного університету науки і технологій мали змогу поспілкуватися з одним з провідних роботодавців не лише регіону, а й всієї України – компанією Grand Distribution (gd-group.com.ua). Компанія Grand Distribution – це великий національний холдинг, який посідає одне з провідних місць на ринку дистрибуції FMCG України. Для студентів та випускників економічного факультету ННІ ПДАБА компанія пропонує гарні перспективи працевлаштування за напрямками облік і оподаткування, фінанси, зовнішньо-економічна діяльність, маркетинг, менеджмент, логістика, економіка. Спираючись на фундаментальну підготовку студентів та випускників економічного факультету ННІ ПДАБА, компанія Grand Distribution забезпечує «на старті» кар’єри організаційну та професійну підтримку працевлаштованим і подальше кар’єрне зростання.

Присутні на зустрічі студенти та випускники економічного факультету ННІ ПДАБА активно цікавилися напрямками та географією діяльності компанії, перспективами та умовами працевлаштування. Як результат – обмін контактними даними і подальше спілкування з компанією Grand Distribution.

Якщо зацікавлені в співпраці, надішліть Ваше резюме на електронну адресу personal@gd-group.com.ua

«Тільки той досягає мети, хто іде» Ò Олександр Олесь