Для дистанційної реєстрації вступників до магістратури на ЄВІ та ЄФВВ

08 травня розпочалась реєстрація для складання іспитів ЄВІ та ЄФВВ для бакалаврів, які вступатимуть до магістратури у 2023 році. Реєстрація триватиме до 18:00 31 травня виключно у приймальній комісії будь-якого закладу вищої освіти.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника). Складається для вступу на всі спеціальності.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄФВВ необхідно для вступу на спеціальності: 071 Облік і оподаткування; 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок; 073 Менеджмент; 075 Маркетинг; 076 Підприємництво та торгівля; 281 Публічне управління та адміністрування; 292 Міжнародні економічні відносини.

Для успішної реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ слід надати фахівцям приймальної комісії наступний пакет документів:
– заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
– документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
– документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
– фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
– документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
– довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році (ТІЛЬКИ для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти: військові, правоохоронці);
– медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати:
населений пункт, посилання https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DOKUMENT-001-5.pdf у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ;
– назву(-и) єдиного фахового вступного випробування: для спеціальностей 071, 072 – облік та фінанси; для спеціальностей 073, 075, 076 – управління та адміністрування; для вступу на спеціальність 281 оберіть будь-який тест; для спеціальності 292 – економіка та міжнародна економіка. ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Імена файлів, що прикріплюється до листа складаються із прізвища вступника та назви документа (наприклад: Петренко_диплом.jpg, Петренко _паспорт.png).

Надішліть на електронну адресу фахівця приймальної комісії sibeleva.iryna@pdaba.edu.ua скановані  або фотокопії реєстраційних документів. Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові. Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 09:00 до 15:00

Отримайте від приймальної комісії скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти https://zno.testportal.com.ua/master/login створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З деталями реєстрації та процедурою складання ЄВІ/ЄФВВ можна ознайомитися на сайті:

Документи можна надсилати на ел.пошту: sibeleva.iryna@pdaba.edu.ua

Обов’язково з’явитися для отримання ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТА до 31.05.2023 р.

Інформаційні матеріали

Заява заява на участь у ЄВІ-ЄФВВ

Зразок заповнення заяви

Довідка щодо планового строку закінчення навчання